Spellenspektakel 2018

Dit jaar mochten we op het Spellenspektakel in Eindhoven onze club presenteren. Aangezien het publiek soms mee wil doen met de spellen hadden we onze tafel in tweeën gesplitst. De ene helft diende voor Warhammer 40K Kill Team en de andere helft voor Age of Sigmar Skirmish. Zoals je op de foto’s kunt zien, was dit een zeer geslaagd weekeind waarop we zowel jong als oud met de hobby kennis konden laten maken. Dat je zelfs met speluitleg al verwondering kan opwekken laat deze foto goed zien.

(c) Judith Tielemans

De groepsfoto waarop we de leden van onze club die op zaterdag de demonstraties van Kill Team en Age of Sigmar Skirmish deden is minstens zo mooi. Warhammer, de hobby klinkt wat gewelddadig, maar het is zoooo gezellig 🙂 Minstens zo leuk was het om even goed bij te kunnen buurten met de leden van de Hired Guns wargaming club in Uden. Volgend jaar zijn we zeker weer van de partij! Mocht je zo lang niet willen wachten, word lid van onze Facebook groep en kom eens op woensdag langs om te komen kijken.

(c) Anouk Pross Photography

Met dank aan Judith Tielemans en Anouk Pross Photography voor het beschikbaar stellen (en maken) van deze foto’s.

Comments are closed